LIFESTYLE Uroda

Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry.

Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry.
Zima w tym roku była dla naszej skóry szczególnie łaskawa, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o szczególnej, wiosennej odnowie i przygotowaniu jej do

Data publikacji: 2016-03-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry.
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Zima w tym roku była dla naszej skóry szczególnie łaskawa, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o szczególnej, wiosennej odnowie i przygotowaniu jej do lata.

Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry. LIFESTYLE, Uroda - Zima w tym roku była dla naszej skóry szczególnie łaskawa, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o szczególnej, wiosennej odnowie i przygotowaniu jej do lata.

Pomogą nam w tym naturalne kosmetyki, których skład pozbawiony jest parabenów, sztucznych barwników czy silikonów, a oparte o naturalne składniki skutecznie odżywią.

 

O niezastąpionych, zdrowotnych właściwościach żurawiny napisano już wiele. Nie ma bowiem drugiej, tak bogatej w składniki odżywcze rośliny, która znajduje zastosowanie w walce z chorobami, od zapalenia nerek po otyłość, a nawet nowotwory.

Na nasze szczęście, skuteczność tego niezwykłego owocu została również odkryta w kosmetyce i produktach codziennej pielęgnacji ciała.

Co zatem sprawia, że żurawinowa kuracja jest tak efektywna w codziennej walce o świeżą, zdrową skórę i każda z nas powinna zadbać o to, by kosmetyki z serii GoCranberry miały obowiązkowe miejsce na naszej półce z kosmetykami?

Sekretem żurawinowej serii są bez wątpienia naturalne roślinne olejki i masła, które zostały pozyskane w procesie wykonywanym „na zimno”, dzięki czemu ich komponenty zachowały jak najwięcej naturalnych, dobroczynnych składników.

Witamina C, użyta na przykład w Intensywnie Nawilżającym Serum Przeciwzmarszczkowym GoCranberry, jest stabilizowana w ceramidach, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości dużo dłużej niż „zwykła” witamina C. Surowce aktywne są użyte w maksymalnych dopuszczalnych stężeniach, przez co naprawdę działają.

Kto raz spróbował aksamitnego żelu do mycia z balsamem nawilżającym serii GoCranberry, może to w 100% potwierdzić. Skuteczna moc żurawin uzależnia, a certyfikat ekologiczny gwarantuje pochodzenie składników z czystych upraw.

Nic dziwnego więc, że wszystkie produkty z tej serii nie uczulają i nie podrażniają skóry. Wiosenna odnowa skóry bez żurawinowego skarbu jest praktycznie niemożliwa.

 

www.novakosmetyki.pl

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Żurawinowa kuracja na wiosenną odnowę skóry. LIFESTYLE, Uroda - Zima w tym roku była dla naszej skóry szczególnie łaskawa, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o szczególnej, wiosennej odnowie i przygotowaniu jej do lata.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  MASECZKI ARTISTRY SIGNATURE SELECT™

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy