LIFESTYLE Uroda

Siła zabiegów łączonych- skueczna walka z cellulitem

Siła zabiegów łączonych- skueczna walka z cellulitem
Sposoby, proponowane zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej oraz

Data publikacji: 2018-04-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Siła zabiegów łączonych- skueczna walka z cellulitem
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Sposoby, proponowane zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu

Siła zabiegów łączonych- skueczna walka z cellulitem LIFESTYLE, Uroda - Sposoby, proponowane zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu

Gabinety medycyny estetycznej od dawna oferują  różne metody na redukcję oraz pozbycie się cellulitu. Do tej pory jednak większość tego typu zabiegów kierowana była do osób zmagających się z niewielkimi defektami ciała. Znamy już sposób na usunięcie nawet najbardziej opornego cellulitu. Jaki? Doskonale wyjaśniają to specjaliści z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu.  

Cellulit powstaje przez nieprawidłowości rozrostowe tkanki łącznej, gdzie występują zaburzenia w przepływie krwi i limfy oraz odkładanie się produktów odpadowych przemiany materii. Przez to powstają nierówności, które przypominają tzw. skórkę pomarańczową, czyli cellulit.

Dotyczy on nie tylko kobiet, które borykają się z nadwagą, ale również szczupłych pań. Przyczyną mogą być m.in. zaburzenia gospodarki hormonalnej czy geny. Prawdopodobieństwo powstania cellulitu zwiększa się również po ciąży, menopauzie czy przez źle dobraną antykoncepcję hormonalną. Wpływ na wygląd ciała ma także nieodpowiednio dobrana dieta, siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej. Do powstawania skórki pomarańczowej przyczynia się też picie dużej ilości kawy, alkoholu, czy palenie papierosów.

W jaki sposób z nim walczyć?

Można starać się go pozbyć na własną rękę, np. wykonując systematyczne masaże czy gruboziarniste peelingi. Wpływ na redukcję skórki pomarańczowej ma również zwiększenie aktywności fizycznej oraz zmiana diety. Jednak domowe zabiegi i pielęgnacja to jedynie ograniczona skuteczność. Warto również wybrać się do specjalisty. Należy też pamiętać, że nie istnieje jeden najlepszy zabieg. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta.

– W ofercie Dermamed znajdują się wszystkie najważniejsze zabiegi antycellulitowe. Oferujemy moc zabiegów łączonych, a jako jedyny ośrodek w Polsce proponujemy naszym pacjentom zabiegi antycellulitowe z użyciem trzech najbardziej zaawansowanych na świecie technologii: LPG czyli Endermologie;  ELOS czyli VelaShape i VelaShape II; MP2 – Venus Legacy.
Ponadto w naszej klinice oferujemy zabieg kriolipolizy z technologią CoolTech oraz Maximus TriLipo (Technologia TriLipo RF i TriLipo DMA) – opowiada Agnieszka Koba, specjalista z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed.

A to już wiesz?  Moc świątecznej pielęgnacji dla Twoich bliskich

Zabiegi łączone działają kompleksowo i o wiele szybciej niż tradycyjne metody. Klientki je uwielbiają, ponieważ efekty, które można dzięki nim osiągnąć są o wiele intensywniejsze – dodaje.

Ile zabiegów można łączyć i w jaki sposób?

– Łączenie zabiegów jest kwestią indywidualną. Wszystko zależy od ilości tkanki tłuszczowej
u pacjenta oraz wielkości cellulitu. Warto podkreślić, że nie każdy cellulit jest taki sam i na każdy jego rodzaj stosujemy inne metody.
Cellulit jest różnie klasyfikowany. Możemy wyróżnić trzy typy: tłuszczowy, naciekowy oraz włóknisty oraz trzy stopnie jego powstawania. Faza pierwsza, kiedy pofałdowanie powierzchni skóry widoczne jest jedynie przy ucisku. W drugiej fazie pofałdowanie widoczne jest już w pozycji stojącej, a w trzeciej cellulit widoczny jest zarówno w pozycji stojącej jak
i  leżącej – wyjaśnia Agnieszka Koba.

Jednym z rozwiązań jest połączenie zabiegu kriolipolizy z VelaShape II. Na początek proponujemy zabieg CoolTech, która polega na zamrażaniu zlokalizowanego nadmiaru tkanki tłuszczowej. W dalszej kolejności, żeby wymodelować sylwetkę, warto zastosować VelaShape II. Jest to idealne połączenie, gdy mamy do czynienia z problemem cellulitu oraz zlokalizowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Takim przykładem są m.in. bryczesy. Duża skuteczność tego zabiegu osiągana jest dzięki wykorzystaniu działania czterech różnych źródeł energii: podczerwieni, podciśnienia, masażu mechanicznego oraz prądu RF. Uzyskane efekty to redukcja obwodu ciała aż do 7 cm! Nowsza wersja VelaShape gwarantuje mniejszą ilość zabiegów przy krótszym czasie ich trwania.

Inną rekomendowaną kombinacją jest łączenie Venus Legacy z Endermologią.
Pierwszy łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych z metodą pulsacyjnego pola magnetycznego, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi oraz natychmiastową poprawę napięcia skóry. Upragnione efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Istotne, że nie wiąże się on z okresem rekonwalescencji. Endermologia zaś poprawia mikrokrążenie, dotlenia skórę oraz zmusza komórki tłuszczowe do tzw. opróżniania nadmiaru tłuszczu.

A to już wiesz?  Ruszyła akcja #DajWłosZRemington – Remington wspiera działania Rak’n’Roll

– Kolejnym, polecanym przez nas połączeniem jest Venus Legacy i Venus Shape. Zintegrowanie technologii MP2 i technologii ELOS powoduje o wiele szybszy i bardziej pożądany przez klientki efekt – mówi Agnieszka Koba.

– Proponujemy również zestawienie Endermologii z naszym najnowszym zabiegiem Maximus TriLipo, czyli kompleksowym i nieinwazyjnym urządzeniem przeznaczonym do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki. Maximus TriLipo działa aż na trzech poziomach. Jednocześnie stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, co z potrójną siłą redukuje tkankę tłuszczową – tłumaczy.

 Najsilniejszym zestawieniem jest VelaShape II i Maximus TriLipo w celu pozbycia się największego i najbardziej opornego cellulitu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Siła zabiegów łączonych- skueczna walka z cellulitem LIFESTYLE, Uroda - Sposoby, proponowane zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy