LIFESTYLE Uroda

Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka, dostępne w drogeriach Super-Phar

Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka, dostępne w drogeriach Super-Phar
Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Już 21 stycznia swoje święto obchodzą Babcie, a dzień później, celebrowany jest Dzień Dziadka. Z tej okazji Super-Pharm przygotował zestaw przykładowych pomysłów na prezenty, które mogą uszczęśliwić

Data publikacji: 2020-01-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka, dostępne w drogeriach Super-Phar
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Już 21 stycznia swoje święto obchodzą Babcie, a dzień później, celebrowany jest Dzień Dziadka. Z tej okazji Super-Pharm przygotował zestaw przykładowych pomysłów na prezenty, które mogą uszczęśliwić dziadków.

Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka, dostępne w drogeriach Super-Phar LIFESTYLE, Uroda - Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Już 21 stycznia swoje święto obchodzą Babcie, a dzień później, celebrowany jest Dzień Dziadka. Z tej okazji Super-Pharm przygotował zestaw przykładowych pomysłów na prezenty, które mogą uszczęśliwić dziadków.

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka? Z pomocą przychodzi marka Super-Pharm, która przygotowywała zestawienie praktycznych propozycji. Decydując się na jedną z nich, nie wydamy więcej niż 100 zł, a z pewnością uszczęśliwimy dziadków i mimo zapewnianej przez nich niechęci do otrzymywania prezentów, sprawimy im radość.

 

Pomysły na prezenty dla Babci

Każda kobieta, niezależnie od wieku, troszczy się o stan swojej skóry i zależy jej, by utrzymać ją w jak najlepszej kondycji. Wychodząc z takiego założenia – idealnym prezentem dla Babci będzie krem AA Japan Rituals 60+. Formuła kosmetyku bazuje na japońskiej filozofii pielęgnacji, łącząc tradycje z nowoczesną kosmetologią i dyskretnym luksusem. Produkt jest dostępny w wersji na dzień i na noc. Inną opcją, jest zestaw pielęgnacyjny Ziaja Gdanskin, przeznaczony przede wszystkim dla osób o suchej skórze, wymagającej nawilżenia. W skład zestawu wchodzi mydło, balsam i mgiełka do ciała oraz krem na dzień. Ten prezent pozwoli Babciom cieszyć się z codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

 

Pomysły na prezenty dla Dziadka

Zakup prezentu dla mężczyzny zazwyczaj przyprawia o zawrót głowy. Gdy Dziadek nie jest zapalonym rybakiem, kolekcjonerem czy molem książkowym, warto tak samo, jak w przypadku upominku dla Babci, wybrać produkt do pielęgnacji. Super-Pharm rekomenduje zestaw kosmetyczny Vichy Homme, w którego skład wchodzi balsam po goleniu i żel pod prysznic. Można również rozważyć zakup kompletu od marki Gillette, czyli Gillette Mach3 Start. Dzięki tej propozycji wyposażymy Dziadka w wielorazową maszynkę z wymiennym wkładem i piankę, które razem zapewnią uczucie lepszego golenia po kilku użyciach niż przy pierwszym, wykonanym nową maszynką jednorazową. To są praktyczne propozycje, które zawsze sprawdzą się jako prezent dla mężczyzny.

A to już wiesz?  Kosmetyczna gratka dla łasuchów

 

Pomysły na prezenty zarówno dla Babci i Dziadka

Jako że Dzień Babci i Dzień Dziadka świętuje się często razem, można również postawić na jeden upominek, z którego dziadkowie będą mogli korzystać wspólnie. Prezentem przydatnym każdej osobie – niezależnie od wieku, jest ciśnieniomierz. Ten dostępny w ofercie Super-Pharm – oprócz pomiaru ciśnienia krwi i pulsu, wyposażony jest w technologię IHD, która umożliwia wykrycie arytmii, a jego pamięć pozwala zapisać 30 wykonanych pomiarów.

 

Poniżej znajdują się ceny produktów wymienionych w powyższym materiale:

Prezent dla Babci: AA Japan Rituals 60+: 27,99 zł (przeceniony z 39,99 zł),
Prezent dla Babci: Ziaja Gdanskin: 29,99 zł (przeceniony z 40,99 zł),
Prezent dla Dziadka: Vichy Homme: 52,49 zł (przeceniony z 74,99 zł),
Prezent dla Dziadka: Gillette Mach3 Start: 22,99 zł (przeceniony z 32,99 zł),
Ciśnieniomierz automatyczny Life LC-200: 89,99 zł (przeceniony z 119,99 zł).

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka, dostępne w drogeriach Super-Phar LIFESTYLE, Uroda - Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Już 21 stycznia swoje święto obchodzą Babcie, a dzień później, celebrowany jest Dzień Dziadka. Z tej okazji Super-Pharm przygotował zestaw przykładowych pomysłów na prezenty, które mogą uszczęśliwić dziadków.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy