Aktualności

Już jutro rozdanie nagród LONDON FASHION FILM FESTIVAL!

Już jutro rozdanie nagród LONDON FASHION FILM FESTIVAL!
Warszawa, 14 września 2015 roku Już jutro rozdanie nagród LONDON FASHION FILM FESTIVAL! Jedyna nominacja dla Polski – spot reklamowy „CARGO by OWEE” agencji The

Warszawa, 14 września 2015 roku

Już jutro rozdanie nagród LONDON FASHION FILM FESTIVAL!
Jedyna nominacja dla Polski – spot reklamowy „CARGO by OWEE” agencji The Grads

Spot „This bag can handle more” promujący polską markę toreb i plecaków CARGO by OWEE został, jako jedyna produkcja z Polski, nominowany do nagrody LONDON FASHION FILM FESTIVAL. Za kreację odpowiada agencja THE GRADS, a reżyserem i scenarzystą jest Roman Grad. Ogłoszenie wyników już jutro, 15 września 2015 roku podczas uroczystej gali w Londynie. To już 3 edycja imprezy, która skupia wokół siebie filmowców, projektantów, modeli i branżę reklamową.

LFFF jest połączeniem sztuki kreowania mody ze sztuką kreacji reklamowych.
„To idealne miejsce na zaprezentowanie niesztampowych produkcji, czy innowacyjnego podejście do świata mody. Ten międzynarodowy Festiwal jest rajem dla wszystkich utalentowanych artystów. W tym roku nominowanych zostało 35 filmów, w tym kampanie dla m.in.: Revlon, Harper’s Bazaar, czy marki Swarovski. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasz spot znalazł się wśród takich gigantów” – powiedziała Anna Migacz Leśniewska, projektantka marek Mnishkha i CARGO by OWEE.

Zdjęcia do spotu CARGO by OWEE powstały w Nowym Yorku oraz Londynie. Kampania wizerunkowa trwała do kwietnia i obejmowała m.in.: internet oraz miejsca sprzedaży. Autorem kampanii jest dom produkcyjny THE GRADS, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MEDIAFARM.

Spot dostępny jest pod tym linkiem:

Informacje o produkcji:
Client: Cargo by Owee
Agency: The Grads
Director: Roman Grad
DP: Bastien Loiseau-Majewski (London), Roman Grad (NYC & Dorset, UK)
Producer: Natalia Grad
Edit : Magda Mikołajczyk
Music by AUER
online: ORKA
Starring: Cait Alexander (Peggi Lepage Model Scout) & Jarrod LaCarta

CARGO to duże i wygodne torby oraz plecaki wykonane z CORDURY (bardzo wytrzymały materiał służący do produkcji sakw i plecaków, używany przez m.in wojsko oraz służby specjalne). Są wielofunkcyjne i praktycznie niezniszczalne o udźwigu max 60kg. Zaprojektowane zostały z myślą zarówno o kobietach jak i mężczyznach. Jak mówi ich twórczyni – CARGO to torby do zadań specjalnych. Projekty sygnowane marką CARGO by OWEE dostępne są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Holandii oraz Belgii i Stanach Zjednoczonych.
GRUPA OWEE – informacje o firmie
Grupa OWEE została założona w 2011 roku, należy do Anny Migacz Lesińskiej i skupia trzy marki: MNISHKHA, CARGO oraz owee. Grupa posiada swój concept store w Warszawie przy ulicy Prokuratorskiej 1 oraz sklep internetowy (www.mnishkha.com, www.cargobyowee.com). Projekty grupy sprzedawane są w sieci Royal Collection, oraz w portalach promujących polskich projektantów. Ponadto produkty grupy OWEE są sprzedawane w Niemczech, Belgii, Holandii oraz na Litwie i USA.

A to już wiesz?  22 marca ? Światowy Dzień Wody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy